آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 262421
تاریخ انتشار : 22 مهر 1398 12:48
تعداد بازدید : 4802

بزرگ ترین فروشگاه هواوی در چین افتتاح شد

پس از سال ها انتظار بالاخره بزرگ ترین فروشگاه اختصاصی هواوی افتتاح شد. این فروشگاه که فضایی بالغ بر 1300 متر مربع دارد، تجربه ای به یادماندنی از اینترنت پرسرعت 5G و خرید مستقیم از هواوی را در اختیار کاربران می گذارد.
undefined

آی تی من- هواوی بزرگ ترین فروشگاه فیزیکی خود را در قلب شهر شنزن و مرکز خرید MixC World چین افتتاح کرد. این فروشگاه بزرگ ترین مرکز فروش مستقیم هواوی در دنیا است و طراحی و ساخت آن از سال 2017 آغاز شده بود. مشتریان هواوی قادرند در فضایی بالغ بر 1300 متر مربع به گشت و گذار میان بخش های مختلف فروشگاه و محصولات گوناگون بپردازند و همچنین از تجربه شبکه فوق سریع 5G هواوی لذت ببرند.
 هواوی با استفاده از معماری خاص که ترکیبی از معماری سنتی چین و معماری مدرن غربی است به طراحی و ساخت این فروشگاه پرداخته، نمای بیرونی سازه با شیشه های غول پیکر پوشانده شده است. حتی گوشه های گرد سازه نیز با شیشه پوشانده شده اند.
فروشگاه هواوی ظاهری لوکس دارد. مشتری ها می توانند بدون هیچ محدودیتی در قسمت های مختلف فروشگاه قدم بزنند، استراحت کنند و دوستان خود را ملاقات کنند.
فروشگاه جدید هواوی علاوه بر اینکه مکانی مناسب برای گشت و گذار است، به عنوان محلی برای برگزاری دوره های کاربردی توسط Huawei Community نیز شناخته می شود. این دوره ها در زمینه هایی  مانند عکاسی، فیلم برداری، ورزش و سلامت برگزار می شوند. 
حضور متخصصان زبده هواوی در زمینه های متنوع نیز باعث شده مشتاقان تکنولوژی و توسعه دهندگان، قادر به یادگیری و کسب اطلاعات مفید از این مراسم باشند. این فروشگاه میزبان بیش از 120 نفر از متخصصان در زمینه های گوناگون است که به هواوی پیوسته اند تا علاوه بر ارائه بی وقفه خدمات، پاسخگوی سوال های مشتریان در حوزه های مختلف و به زبان های گوناگون باشند.
تمام فضای فروشگاه دارای پوشش اینترنت 5G است و مشتری ها می توانند ارتباط فوق سریع 5G را با کمترین تاخیر تجربه کنند. در راستای خلق بهترین تجربه برای مشتریان، فروشگاه به سیستم هوشمند پلتفرم HiLink هواوی مجهز شده تا مواردی نظیر دما، رطوبت و نور همگی قابل تنظیم و در ایده آل ترین حالت باشند.
قسمت عمده مواد اولیه به کار رفته در ساخت این سازه، سازگار با طبیعت و قابل بازیافت هستند. به همین خاطر می توان این فروشگاه را سازه ای سبز نامید که با طبیعت پیرامون خود هماهنگ است. اجزای مختلف سقف و دیوارها همگی از جنس پلاستیک قابل بازیافت هستند؛ همچنین میزها از نانو چوب ساخته شده اند و حداقل تا 10 سال قابل استفاده هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :