آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 262692
تاریخ انتشار : 1 آبان 1398 12:47
تعداد بازدید : 4869

لیست گوشی های سونی که اندروید ۱۰ را دریافت می کنند

اپراتور ژاپنی دوکومو فهرستی از گوشی های سونی ارایه کرده که نسخه اندروید ۱۰ را دریافت می کنند.
undefined

آی تی من- مثل سایر برندها که فقط گوشی های یکی دو سال اخیرشان نسخه جدید اندروید را دریافت می کنند، گوشی های سونی هم از این قضیه مستثنی نیستند و فقط گوشی هایی که از سال ۲۰۱۸ به بعد راهی بازار شده اند، مشمول دریافت به روز رسانی اندروید ۱۰ هستند.
بر اساس گزارش اپراتور ژاپنی DoCoMo، سری گوشی های اکسپریا Ace یا همان اکسپریا XZ4 کامپکت در لیست دریافت به روزرسانی اندروید ۱۰ قرار دارند. سونی در حالی این گوشی را مشمول دریافت نسخه جدید اندروید کرده که از این مدل گوشی تعداد زیادی تولید و عرضه نشده است.
در فهرست دوکومو، گوشی های اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 کامپکت اگرچه این دستگاه ها جزو محصولات پرفروش سوی هستند، وجود ندارند؛ این گوشی ها اواخر سال ۲۰۱۷ معرفی شدند و با نسخه اندروید ۸ اوریو به بازار عرضه شدند و سپس به روزرسانی نسخه اندروید ۹ پای را دریافت کردند.
از سوی دیگر گوشی های اکسپریا ۱۰ و اکسپریا ۱۰ پلاس نیز در فهرست منتشرشده دیده نمی شود و نسخه اندروید ۱۰ برای این گوشی ها نیز ارایه نشده است. البته هنوز مشخص نیست که این دو گوشی نسخه جدید سیستم عامل گوگل را دریافت می کنند یا خیر چرا که سونی هنوز این فهرست را تایید نکرده است.
لیست گوشی هایی که اندروید را دریافت می کنند شامل Xperia XZ2، Xperia XZ2 Premium، Xperia XZ2 Compact، Xperia XZ3، Xperia Ace، Xperia 1 و Xperia 5 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :