آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263148
تاریخ انتشار : 20 آبان 1398 13:11
تعداد بازدید : 4810

هواوی برنده جایزه بهترین دوربین موبایلی شد

سایتTechRadar هر سال جشنواره ای برگزار می کند که در آن با انجام نظرسنجی میان کاربران و داوران، بهترین گوشی های سال در حوزه های مختلف انتخاب می شوند. هواوی توانست دو جایزه بهترین دوربین موبایلی و بیشترین ارزش خرید نوزدهمین دوره این جشنواره را به خود اختصاص دهد.
undefined

آی تی من - در نوزدهمین دوره جشنواره تکرادار، عنوان «بهترین دوربین موبایلی» به P30 Pro و «بیشترین ارزش خرید» (در محصولات ارزان تر از 200 یورو) به P Smart 2019 تعلق گرفت. کسب این جوایز مهر تأییدی بر پیشتازی هواوی در حوزه عکاسی با موبایل و همچنین کارایی و مشخصات قابل توجه محصولات این شرکت است. هنگام معرفی P Smart 2109 به عنوان برنده نشان بیشترین ارزش خرید، علت این انتخاب «تکیه بر طراحی ظریف و حجم قابل توجه فضای ذخیره سازی که با قیمتی ناچیز ارائه می کند» عنوان شد.  هواوی سال گذشته توانست جوایز «بهترین گوشی هوشمند سال»، «بهترین دوربین موبایلی» و «بهترین سازنده گوشی های هوشمند» این سایت را به خود اختصاص دهد. انتخاب مجدد هواوی به عنوان بهترین دوربین موبایلی، بیانگر ادامه دار بودن روند نوآوری های هواوی در بخش عکاسی است. هواوی پیش از این در سال 2016 با گوشی هوشمند P9 و بار دیگر سال 2018 با گوشی Huawei P20 Pro توانسته بود عنوان بهترین دوربین موبایلی را به خود اختصاص دهد. هواوی گوشی P30 Pro را 30 سپتامبر 2019 معرفی کرد. این محصول ادامه دهنده طراحی زیبای سری P است. از طرف دیگر این محصول کیفیت رده بالای دوربین و عکاسی سری P را نیز به ارث برده است. Huawei P30 Pro علاوه بر کیفیت دوربین و عکاسی ارتقا یافته، طراحی زیبایی نیز دارد.
سری P30 Huawei با رکورد فروش 17 میلیونی، از محصولات مورد علاقه کاربران است. این سری از محصولات هواوی تاکنون نظرات و بازخوردهای مثبت بسیاری را از کاربران و منتقدین در سراسر دنیا کسب کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :