آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263646
تاریخ انتشار : 10 آذر 1398 11:34
تعداد بازدید : 80

اینترنت در خوزستان و سیستان همچنان قطع است

اکنون و تا لحظه مخابره این گزارش، اینترنت موبایل در تمام استان های کشور به جز ۲ استان خوزستان و سیستان و بلوچستان به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند.
undefined

فناوران- پس از ناآرامی هایی که در خصوص گرانی بنزین به وجود آمد به صلاحدید مسئولان، اینترنت در کشور قطع شد. این قطعی از سیم کارت های همراه آغاز شد و سپس به اینترنت خانگی رسید.
دوم آذرماه اینترنت های خانگی و پس از چهار روز اینترنت های همراه در اغلب نقاط کشور به شبکه جهانی متصل شدند. هم اکنون اینترنت در دو استان خوزستان و سیستان و بلوچستان پس از ۱۴روز قطع است.
روز گذشته با صدور مجوز اتصال اینترنت موبایل در استان های اصفهان، فارس، البرز، کرمانشاه و تمام شهرستان های غرب استان تهران تمامی استان های کشور به جز خوزستان و سیستان و بلوچستان به اینترنت متصل شده اند. 
پس از یک روز -هفت آذر- مجوز اتصال اینترنت همراه در استان های آذربایجان غربی، خراسان رضوی، لرستان، مازندران، گیلان، کرمان و کردستان صادر شد.
روز جمعه نیز استان های اصفهان، فارس، البرز، کرمانشاه و تمام شهرستان های غرب استان تهران به اینترنت متصل شدند. اکنون و تا لحظه مخابره این گزارش، اینترنت موبایل در تمام استان های کشور به جز ۲ استان خوزستان و سیستان و بلوچستان به شبکه جهانی اینترنت متصل هستند.
منبع: ایرنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :