آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 263839
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 14:34
تعداد بازدید : 3800

نامزدهای جشنواره کودک آنلاین اعلام شد

هیات داوران بخش وب سری جشنواره کودک آنلاین پس از مشاهده و بحث و بررسی آثار ساخته شده در طول دوره شتاب دهی و توسعه کسب و کار آثار، اسامی نامزدهای دو جایزه اصلی بخش وب سری این جشنواره را اعلام کردند.
undefined

فناوران - حبیب ایل بیگی، ایرج طهماسب، فریدون عموزاده خلیلی، علی درخشی و محمد سرشار به عنوان هیات داوران این جشنواره، پس از بررسی آثار، فهرست نامزدهای دو جایزه هنری و مدل کسب و کار را اعلام کردند.
نامزدهای بخش جایزه هنری به ترتیب الفبا عبارتند از: مجموعه های بارماخ، ایده و کارگردانی امین حق شناس، به همین سادگی، ایده و کارگردانی میثم زیدی، خل و چل، ایده، نوید سیدعلی اکبر و کارگردانی امیرحسین تجسسی، شکم کله و کله شکم، ایده اعظم مهدوی و کارگردانی پژمان مالمیر و مجموعه گاودرمانی ایده مهدی شاه پیری و کارگردان حمید بیات.  همچنین نامزدهای بخش جایزه کسب و کار به ترتیب الفبا عبارتند از: مجموعه های پشیمان، ایده و کارگردان هانی انصاری، طوطی طوطی، ایده، سید نوید سیدعلی اکبر و کارگردانی الیکا مهرانپور، سبزیجات خنگول، ایده رضا وکارگردانی رضا احمدیاری و فهیمه ذبیحی، شورای سیاستگذاری، ایده پوپک کفیلی و کارگردانی علی عرفان فرهادی و مجموعه نی نی ناف، ایده و کارگردان گلنوش شریفی. بر اساس این گزارش، هیات داوران می توانند یک مجموعه را به عنوان برنده جایزه بزرگ این دوره از جشنواره، و یکی از عوامل تولید این مجموعه ها را نیز به عنوان پدیده این دوره از جشنواره اعلام کنند. برگزیدگان این دوره از جشنواره روز بیست و سوم آذرماه و در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک آنلاین معرفی می شوند.
منبع: ستاد خبری جشنواره


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :