آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264143
تاریخ انتشار : 24 آذر 1398 12:20
تعداد بازدید : 4818

سامسونگ یک میلیون گلکسی فولد فروخت

گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ در طول سه ماه گذشته توانست از گوشی گلکسی فولد به عنوان نخستین گوشی تاشو دنیا یک میلیون دستگاه به فروش برساند.
undefined

آی تی من- شرکت سامسونگ در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که بیش از یک میلیون دستگاه گلکسی فولد فروخته شده و این رقم باوجود مشکلات بسیار در این گوشی هوشمند و بدقولی های فراوان حاصل شده است. 
گلکسی فولد که جزء نوآوری های سامسونگ در طراحی تلفن همراه محسوب می شود قرار بود در اوایل فروردین ماه عرضه شود که به دلیل آسیب صفحه نمایش با چندین ماه تأخیر مواجه شد. 
سامسونگ تنها چند روز پیش از آغاز فروش گلکسی فولد اعلام کرد عرضه گوشی تاشدنی ۲ هزار دلاری خود را به تعویق می اندازد.
مدیرعامل سامسونگ  اواخر خردادماه اعلام کرد که گوشی گلکسی فولد این شرکت پس از چندین ماه تأخیر و بدقولی بالأخره آماده عرضه بازار است.
براساس آمارهای موجود، از ماه سپتامبر تا کنون بیش از یک میلیون دستگاه گلکسی فولد در سراسر جهان به فروش رفته و این گوشی دو هزار دلاری مخاطبان خاص خود را جذب کرده است.
بر اساس گزارش کارشناسان بازار، گرچه ممکن است یک میلیون دستگاه در مقایسه با سایر تولید کنندگان تلفن بزرگ خیلی قابل توجه نباشد، اما باید این موضوع را در نظر گرفت که گلکسی فولد یک گوشی نوآورانه و تازه است و از سوی دیگر قیمت بسیار بالایی دارد. البته باید به این نکته هم پرداخت که سامسونگ پیش بینی کرده بود تا پایان سالجاری میلادی بتواند فقط ۵۰۰ هزار دستگاه گوشی به فروش برساند که با توجه به دو برابر شدن میزان فروش، رقم قابل توجهی برای این غول کره ای به شمار می رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :