آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 264979
تاریخ انتشار : 17 دی 1398 11:22
تعداد بازدید : 106

راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ امکان دریافت پیامکی رمز پویا فراهم می شود.
undefined

فناوران – روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد به اطلاع می رساند با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می شود تا مشتریان بانکی در زمان انجام پرداخت ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند. بر اساس اطلاعیه مذکور، این طرح به صورت مرحله ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک ها و موسسات اعتباری تا پایان دی ماه جاری به طرح اضافه می شوند. در این طرح با اضافه شدن دکمه "درخواست رمز پویا" به درگاه های پرداخت اینترنتی و برنامک های پرداخت، این امکان فراهم می شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.
با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تاییدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه می باشد، لازم است هموطنان گرامی برای اطلاع از نحوه ارائه این تاییدیه، ضمن ارتباط با مراکز تماس بانک خود و یا با مراجعه به شعب یا وب سایت بانک خود، اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آورند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :