آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265165
تاریخ انتشار : 23 دی 1398 15:24
تعداد بازدید : 3512

رشد محبوبیت سایت های پخش زنده اینترنتی

سایت های پخش زنده فیلم و موسیقی روز به روز محبوب تر می شوند و محبوبیت این صنعت به طور کلی نسبت به سال قبل 12 درصد افزایش یافته است.
undefined

فناوران- تحقیقی که در این زمینه توسط استریم المنتس صورت گرفته نشان می دهد رقابت خدمات پخش زنده اینترنتی یا استریم که انبوهی از فیلم و سریال را به طور زنده و بدون نیاز به بارگذاری در دسترس عموم قرار می دهند بر علاقه کاربران به استفاده از این خدمات افزوده است.
پیش از این تصور می شد زیاد شدن تعداد سایت ها و خدمات استریم باعث کاهش محبوبیت آنها می شود، اما بررسی های استریم المنتس عکس این مطلب را نشان می دهد.
از جمله شبکه های اجتماعی که از رشد سایت های استریم بهره برده، فیس بوک است که با رشدی 6 درصدی مواجه بوده است. رشد میزان ساعات استفاده از خدمات استریم به ازای هر کاربر 78 درصد بوده است.
این گزارش که مربوط به سه ماهه چهارم سال 2019 است، نشان می دهد یکی از خدمات پخش مستقیم رو به رشد، اجرای بازی های آنلاین بدون نیاز به بارگذاری آنهاست. استفاده از این خدمات تنها از طریق فیس بوک 210 درصد رشد نشان می دهد. پیش بینی ها حاکی است که این رشد در سال جاری میلادی هم ادامه می یابد.
منبع: فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :