آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265189
تاریخ انتشار : 24 دی 1398 13:5
تعداد بازدید : 70

رایگان شدن مکالمات اپراتورها در مناطق سیل زده

مکالمات درون شبکه همراه اول در شهرها و روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان رایگان شد.
undefined

فناوران – همراه اول با ابراز همدردی با سیل زدگان جنوب کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد که در راستای مسؤولیت اجتماعی و تسهیل ارتباطات در آن مناطق، کلیه مکالمات درون شبکه (به مقصد همراه اول و تلفن ثابت) تا پایان روز جمعه ۲۷ دی ماه در شهرهای کنارک، نیک شهر، فنوج، قصرقند، چابهار، سرباز، میرجاوه و دلگان و روستاهای این مناطق رایگان است.
پیش از این همراه اول در مواجهه با حوادث غیرمترقبه استان های مختلف کشور نیز امکان برقراری مکالمات رایگان را برای مشترکان درگیر، فراهم کرده بود.  مکالمه های درون شبکه تمامی مشترکان ایرانسل در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، تا پایان روز چهارشنبه 25 دی ماه رایگان است.
روابط عمومی ایرانسل نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد، با هدف تسهیل ارتباطات و کمک به کاهش آلام سیل زدگان عزیز اهل استان سیستان و بلوچستان، تمامی مکالمه های درون شبکه ایرانسل از آغاز بامداد روز 23 دی، تا پایان روز چهارشنبه 25 دی ماه در مناطق آسیب دیده از سیل، از جمله میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصرقند، دلگان، چابهار و سایر مناطق سیل زده و روستاها و جاده های اطراف رایگان است.
با توجه به اعلام هشدار وقوع سیل، تیم فنی ایرانسل پیش از جاری شدن سیلاب، در مناطق آسیب دیده حضور یافته و با بررسی شرایط و رفع آسیب های احتمالی ناشی از سیل، بر حفظ پایداری شبکه و برقراری ارتباط در شرایط دشوار سیلاب، نظارت می کند. شبکه ایرانسل کماکان در حالت طبیعی و پایدار قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :