آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265236
تاریخ انتشار : 25 دی 1398 12:17
تعداد بازدید : 4692

اپل ۸۰ میلیون آیفون 5G می فروشد!

تحلیلگر ارشد محصولات اپل به تازگی برآورد و اعلام کرده است که این شرکت قصد حداقل ۸۰ میلیون دستگاه گوشی آیفون 5G را به فروش برساند.
undefined

فناوران- مینگ چی کو، کارشناس و تحلیلگر ارشد محصولات اپل به تازگی با انتشار یادداشتی پیش بینی کرده است که اپل قصد دارد چهار مدل گوشی هوشمند آیفون مجهز به قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G  معرفی و روانه بازارهای جهانی کند و انتظار می رود ۸۰ الی ۸۵ میلیون دستگاه از آنها را به فروش برساند.
بر اساس گزارش سایت جی اس ام آرنا، وی در این گزارش عنوان کرده است که گوشی های هوشمند آیفون که به قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه موسوم به شبکه 5G  در ابتدا تنها در پنج بازار اصلی و کلیدی اپل یعنی کشورهای ایالات متحده امریکا، کانادا، انگلستان، ژاپن و کره جنوبی عرضه و ارایه خواهد شد و کاربران کشورهای مذکور قادر خواهند بود بسیار سریع تر از سایر مناطق و کشورهای جهان به خدمات و سرویس های اینترنت پرسرعت متصل شده و از آن بهره مند شوند.
به نظر می رسد اپل تنها در کشورهایی از جهان که تحت پوشش سراسری شبکه 5G  قرار گرفته اند و امکان دسترسی به نسل جدید شلکه اینترنت همراه برای شهروندان آنها وجود دارد، می خواهد گوشی های 5G  را عرضه کند.
پیشتر جف کوال، کارشناس و تحلیلگر فعال در موسسه Nomura در یادداشتی برآورد و اعلام کرده بود که اپل به احتمال زیاد چهار مدل گوشی آیفون در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی خواهد کرد که هر چهار مدل آن به قابلیت پشتیبانی از شبکه نسل پنجم اینترنت همراه (شبکه 5G ) مجهز خواهند بود. وی همچنین پیش بینی کرده  بود که آیفون ۱۲ دو دوربین اصلی دارد که یکی از مدل های آن به صفحه نمایشی به اندازه ۵.۴ اینچ و دیگری ۶.۱ اینچ تجهیز شده است. در کنار آنها، دو مدل دیگر ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی دیگر نیز توسط اپل معرفی و عرضه خواهد شد تا به کاربران اجازه دهد با کیفیت بالاتری محتوای موردنظر خود را مشاهده و تماشا کنند.
از آنجایی که بازارهای جهانی موبایل در سال های گذشته با رکود بی سابقه ای مواجه شده است، به نظر می رسد که کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری پیش بینی کرده اند که سهم فروش گوشی های مجهز به فناوری شبکه 5G  از ۰.۵ درصد در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۲۶ درصد در سال ۲۰۲۳ میلادی افزایش پیدا خواهد کرد و این بدان معناست که آینده موفقیت آمیز و روشنی پیش روی گوشی های هوشمند مجهز به این فناوری قرار دارد و شبکه نسل پنجم اینترنت همراه نیز در سال های آینده با پیشرفت و توسعه قابل توجهی روبرو خواهد شد. 
منبع: ایسنا 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :