آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265353
تاریخ انتشار : 29 دی 1398 14:54
تعداد بازدید : 3480

استارت آپ رژیم صهیونیستی افراد را شست وشوی مغزی می دهد

فیس بوک یک استارت آپ رژیم صهیونیستی را در پلتفرم خود ممنوع کرده است. این استارت آپ با ارسال انبوهی از مطالب جعلی افراد را شست وشوی مغزی دهد.
undefined

فناوران- فیس بوک یک استارت آپ رژیم صهیونیستی به نام Spinner را در پلتفرم خود منع کرد. دلیل این امر نگرانی از تلاش این استارت آپ برای شست وشوی مغز کاربران با پست های جعلی بود.
این استارت آپ ادعا می کند می تواند با انتشار مداوم پست های گمراه کننده در پوشش محتوای تولیدی غیر مغرضانه به طور ناخودآگاه روی طرز تفکر فرد تاثیر بگذارد.
فیس بوک و اینستاگرام نیز با این امر مخالفت کرده اند. این پلتفرم ها اجازه فعالیت به مدیر استارت آپ و سایت آن را نداده اند.
با این وجود یکی از موسسان اسپینراعلام کرده که این شرکت همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. اسپینر در حقیقت یک وب سایت است که به مشتریان اجازه می دهد با خرید چند مقاله بتوانند فرد دیگری را شست وشوی مغزی دهند. به عنوان مثال می توان در این وب سایت مجموعه های مختلفی از مقالات وجود دارد تا والدین را به خرید یک حیوان اهلی، ترک سیگار کشیدن، وادار کردن فرد به خواستگاری یا  وادار فرد به پیروی از خواسته های همسرش متمایل کرد.
البته برخی از برنامه های این شرکت نیز غیراخلاقی هستند.
شرکتی که وکالت فیس بوک را برعهده دارد نامه ای به مدیران این استارت آپ فرستاده و از عملکردهای آن  شکایت کرده است. در این نامه آمده است: به نظر می رسد اسپینر با استفاده از حساب های کاربری و صفحات جعلی فیس بوک کاربران این شبکه اجتماعی را هدف انبوهی از تبلیغات قرار داده است. این اقدامات خلاف سیاست های تبلیغاتی فیس بوک است. فیس بوک از شما می خواهد تا به سرعت فعالیت هایتان را متوقف کنید. 
این درحالی است که بیش از یک سال است که اسپینر در فیس بوک پست منتشر می کند.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :