آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265722
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1398 11:41
تعداد بازدید : 4695

شرایط پیش خرید Huawei Y9s در ایران

گوشی Huawei Y9s یکی از جدیدترین محصولات هوآوی است که به زودی در ایران عرضه می شود و شرایط ویژه ای برای نخستین خریداران این محصول درنظر گرفته شده است.
undefined

فناوران - این محصول به زودی در بازار ایران قابل دسترس و خریداری خواهد بود. اما کسانی که علاقه دارند پیش از دیگران این گوشی را در دست بگیرند، می توانند از تاریخ 11 تا 16 بهمن ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به فروشگاه های منتخب هوآوی در سرتاسر کشور (بیش از 180 فروشگاه) و پرکردن فرم درخواست، بدون پرداخت هیچ وجهی برای پیش خرید 2019 Huawei Y9s اقدام کنند. 
فرآیند تحویل گوشی ها از ١٧ بهمن آغاز خواهد شد و کسانی که پیش خرید را انجام داده اند، با تحويل رسيد مربوطه و پرداخت هزینه گوشی در این روز، گوشی هوشمند Y9s 2019 Huawei را همراه هديه ویژه اش یعنی یک دستگاه هدست بی سیم Huawei FreeLace تحويل خواهند گرفت.
هدست هوآوی FreeLace با قیمتی حدود یک ميليون تومان، محصول جدید هوآوی در ایران است که در حال حاضر صرفا به کسانی که Y9s را پیش خرید کنند تحویل داده می شود. 
برای کسانی که خرید آنلاین علاقه بیشتری دارند امکان پیش خرید Y9s 2019 در سایت ديجی كالا از ساعت 10 صبح روز 16 بهمن وجود دارد و کسانی که این خرید را از دیجی کالا انجام دهند نیز هدیه ویژه این طرح را دریافت خواهند کرد. 
یکی از تغییرات Huawei Y9s نسبت به نسل قبلی، استفاده از سنسورهای جدید در بخش دوربین است. هوآوی از سه دوربین برای پشت و یک دوربین برای سلفی (پاپ آپ) استفاده می کند. دوربین اصلی پشتی، یک سنسور 48 مگاپیسکلی بسیار باکیفیت دارد که با بهره گیری از هوش مصنوعی روی تصاویر، باعث ثبت تصاویری با وضوح بسیار بالا می شود. همچنین بهترین سنسور نور، به همراه الگوریتم هوش مصنوعی، تصاویری شفاف، واضح و بدون نویز را در نور کم و شب به همراه دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :