آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265869
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1398 13:20
تعداد بازدید : 4650

گوگل یکی از محصولات بیت کوین را حذف کرد

شرکت گوگل بازی «بیت کوین بلاست» را از فروشگاه اینترنتی خود حذف کرد و مدعی شد که این بازی از «روش های فریبکارانه» بهره می برد.
undefined

فناوران- این بازی یک پازل جورچین بوده و با اعطای امتیاز وفاداری، «بیت کوین قابل تبدیل» به کابران پاداش می دهد و با ریتنیگ ۴.۵ و ۱۳ هزار بازدید، از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است.
این نرم افزار یک سال است در فروشگاه اینترنتی محصولات شرکت اپل نیز بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی بود و حالا دوباره در این فروشگاه نیز در دسترس قرار گرفته است اما این اتفاق زمانی رخ داد که «بلینگ» شرکت طراح این بازی به منظور دریافت کمک، دعوی عمومی اقامه کرد؛ موضوعی که انعکاس شرایطی مشابه در سال گذشته بود؛ زمانی که یوتیوب که متعلق به گوگل است بسیاری از سازندگان مشهورترین محصولات مرتبط با بیت کوین را از استفاده از این پلتفرم محروم کرده و تنها دلیل لغو این تعلیق انتقادهای عمومی بود که به گوگل وارد شد.
مدتی کوتاه پس از اقدام تنبیهی یوتیوب، گوگل کیف پول رمزارز مشهور متاماسک و رمزارز اتریوم را در گوگل پلی تعلیق کرد و سرانجام دوباره آن را به حالت اولیه برگرداند. تعلیق بیت کوین بلاست موجب شد تا «اِیمی وان» مدیراجرایی بلینگ فعالیت های آتی این شرکت را با گوگل زیر سوال برده و علاوه بر این، نسبت به همکاری تجاری سایر رمزارزها از پلتفرم های گوگل هشدار دهد.
منبع: ایبِنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :