آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 265956
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1398 12:47
تعداد بازدید : 433

فروشگاه گلکسی سامسونگ هم ایرانی ها را تحریم کرد

فروشگاه گلکسی سامسونگ با ارسال ایمیلی به مشترکان ایرانی این بازار، اعلام کرد که از 20 روز آینده ارایه برنامه های پولی را به این مشترکان قطع خواهد کرد.
undefined

آی تی من- در ایمیلی که از سوی گلکسی استور سامسونگ برای کاربران ایرانی ارسال شده، آمده است: «از تاریخ 25/2/2020، فروشگاه گلکسی دیگر قادر نخواهد بود که به مصرف کنندگان در ایران امکان خرید برنامه یا محتوای برنامه ها را بدهد. لطفا توجه کنید که مصرف کنندگان در ایران همچنان قادر خواهند بود که برنامه های مجانی را دانلود کنند. ما از بابت هرگونه مزاحمت ایجاد شده صمیمانه پوزش می طلبیم.
 از شما سپاسگزاریم.»به این ترتیب سامسونگ نیز تحت فشارهای آمریکا، ایرانی ها را از دسترسی به برنامه های این فروشگاه قطع کرده و کابران ایرانی از ششم اسفند امسال به بعد، امکان تهیه نرم افزارهای پولی از این بازار را نخواهند داشت. بر اساس آمار Statcounter، سامسونگ در ژانویه سال 2020 میلادی، حدود 57.38 درصد سهم بازار گوشی های موبایل ایران را در اختیار داشته است. این در حالی است که سهم بازار سامسونگ از بازار جهانی گوشی های موبایل 31 درصد گزارش شده است. البته وب سایت counterpointresearch سهم بازار جهانی گوشی های سامسونگ را 21 درصد برآورد کرده است. اما فروشگاه گلکسی این شرکت در ایران چندان محبوب نیست و کاربران ایرانی ترجیح می دهند اپلیکیشن های اندرویدی مورد نیاز خود را از گوگل پلی، کافه بازار، چارخونه یا بازارهای اپلیکیشن مشابه ایرانی دریافت 
کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :