آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266553
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398 16:19
تعداد بازدید : 70

فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند منتشر شد

پارک فناوری پردیس فراخوان جذب کارگزار فن بازار تخصصی شهر هوشمند را منتشر کرد.
undefined

فناوران-  چندی پیش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند، در راستای ماموریت های خود و با هدف توسعه بازار فناوری شرکت های فعال در حوزه شهر هوشمند و تامین نیازهای فناورانه و نوآورانه حوزه های ماموریتی شهرداری تهران، با مجوز شبکه فن بازار ملی ایران، «فن بازار تخصصی شهر هوشمند» را راه اندازی کرد.
در همین راستا، شبکه فن بازار ملی ایران در جهت انجام فعالیت های اجرایی فن بازار هوشمند، قصد جذب دو مجموعه کارگزار را دارد.
احصای نیازهای فناورانه معاونت ها و زیر مجموعه های شهرداری تهران، شناسایی شرکت های عرضه کننده محصولات و خدمات فناورانه مرتبط با حوزه شهری، ارزیابی و احراز صلاحیت شرکت های شناسایی شده، تطبیق نیازها با محصولات و خدمات ارزیابی شده و عقد قرارداد با مجموعه های بهره بردار در شهرداری تهران، توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناور، انتقال فناوری و جذب سرمایه گذار، حوزه هایی است که کارگزاران علاقه مند می توانند در آن شرکت کنند.
برای شرکت در این فراخوان، کارگزار متقاضی باید «دارای شخصیت حقوقی» بوده و «زمینه فعالیت شرکت، (طبق اساسنامه)خدمات فناوری، توسعه بازار و مدیریت کسب و کار» باشد. علاوه بر این موارد «داشتن سابقه فعالیت تخصصی در حوزه مربوطه» و «برخورداری از نیروی متخصص در زمینه شهری، مدیریت فناوری، توسعه کسب و کار، امور حقوقی» از دیگر شرایط عمومی است که کارگزار برای شرکت در این فراخوان نیازمند آنهاست.
منبع: پارک فناوری پردیس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :