آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 266561
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398 16:31
تعداد بازدید : 4824

فروش کم گلکسی S20 به دلیل ویروس کرونا

بعد از عرضه گلکسی S20مشخص شد که میزان فروش این گوشی نسبت به نسل قبل ۵۰ درصد کاهش یافته است. سامسونگ این کاهش میزان فروش را در نتیجه انتشار ویروس کرونا می داند.
undefined

آی تی من- سامسونگ، 140 هزار دستگاه گلکسی اس 10 در روز اول عرضه در اوایل سال 2018 به فروش رسانده است. همچنین گلکسی نوت 10 که تردیدهایی در مورد آینده آن وجود داشت، تقریباً دو برابر بیشتر از گلکسی اس 10 فروخت و در ماه اول عرضه، 220 هزار واحد از آن به فروش رسید. امسال اما کمپانی کره ای موفق شده تنها 70800 واحد گلکسی اس 20 در روز اول عرضه در بازار خانگی خود به فروش برساند.
ممکن است برخی با قضاوت زودهنگام، گلکسی اس 20 را یک شکست برای سامسونگ تلقی کنند. اما این شرکت کره ای نسل جدید گلکسی را با تغییرات بسیار از جمله شکل ظاهری دگرگون شده و دوربین پیشرفته روانه بازار کرد. البته برخی سایت ها از باگ های دوربین گلکسی اس 20 اولترا شکایت کرده اند که سامسونگ قول داده آنها را برطرف می کند.
فروش پایین گلکسی S20 می تواند دلیل کاملاً متفاوتی داشته باشد که برخی دلیل فروش کم این سری را ترس خریداران از رفتن به فروشگاه ها به خاطر شیوع ویروس کرونا می دانند.
فروش پایین گلکسی اس 20 زنگ خطر را برای دیگر سازندگان تلفن هوشمند و مصرف کنندگان به صدا در آورده و نشان می دهد شیوع کرونا به احتمال زیاد روی فروش محصولات دیگر نیز در سال جاری میلادی تاثیر منفی خواهد گذاشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :