آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 267150
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399 14:27
تعداد بازدید : 4859

وزیر ارتباطات از شرکت ایرانسل بازدید کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی بازدید از بخش های فنی و ارتباط با مشتریان ایرانسل، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت شبکه و تلاش های کارکنان ایرانسل برای حفظ پایداری شبکه در شرایط کرونایی کشور، قرار گرفت.
undefined

فناوران- در این بازدید که روز قبل در ساختمان امام خمینی (ره) ایرانسل انجام شد، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی او را همراهی می کرد، از مرکز عملیات شبکه، مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان و بخش های فنی ایرانسل بازدید کرد و در نشستی با حضور بیژن عباسی آرند، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران ایرانسل، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت ترافیک و پایداری شبکه همزمان با شیوع ویروس کرونا قرار گرفت و گزارشی از سایر اقدامات در دست انجام و مشکلات موجود در توسعۀ شبکه به وی ارایه شد.
آذری جهرمی در این نشست، با بیان گستردگی مخاطبان ایرانسل و حفظ کیفیت اینترنت این اپراتور در عین افزایش ترافیک شبکه در روزهای خانه نشینی مردم، از فعالیت های انجام شده توسط ایرانسل در زمان شیوع ویروس کرونا در ایران تقدیر کرد و برای حل مشکلات مطرح شده در جلسه، قول پیگیری مستقیم داد.
وی همچنین در واکنش به مشکلات مطرح شده دربارۀ موانع فرکانسی توسعۀ شبکه و عدم امکان پاسخگویی به تقاضای روزافزون مشترکان برای گسترش پوشش، به تلاش های در دست اقدام در خصوص آزادسازی باندهای فرکانسی 700 و 800 مگاهرتز اشاره کرد و این امر را لازمۀ توسعۀ شبکۀ اپراتورهای موبایل و ارائۀ خدمات بیشتر به مردم دانست.
در این نشست، بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، با قدردانی از پیگیری وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات و اهتمام همه جانبۀ وی به کمک برای رفع موانع خدمات رسانی به مشترکان تلفن همراه، با بیان نامگذاری سال 1399 به نام «جهش تولید» توسط مقام معظم رهبری، رویکرد موجود در وزارت ارتباطات را سبب توسعۀ هر چه بیشتر صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایران دانست.
وی همچنین با ارایه گزارشی از روند آمادگی ایرانسل برای ارایه نسل پنجم اینترنت همراه (5G)، درخصوص آزمایش شبکۀ کامل 5G  برای نخستین بار در ایران توسط ایرانسل، ابراز امیدواری کرد با رفع موانع موجود، این خدمات هر چه سریعتر به صورت تجاری به مشترکان ایرانسل ارایه شود.
ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و اپراتور پیشرو در ارایه و توسعۀ اینترنت، همزمان با شیوع ویروس کرونا در ایران از روزهای ابتدایی اسفندماه سال 1398، تلاش کرده در شرایط رشد مصرف دیتا، کیفیت خدمات خود را حفظ کرده و بهبود دهد.
ایرانسل همچنین برای تسهیل زندگی و آگاه سازی مشترکان درباره ویروس همه گیر شدۀ کرونا، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارایه 100 گیگابایت اینترنت ثابت رایگان، فراهم کردن شرایط دورکاری حداکثری برای کارکنان، فراهم سازی بستر ارتباطی جلسات آنلاین مجلس شورای اسلامی و سایر سازمان ها و کسب و کارها، ارایه کمک نقدی به مراکز درمانی و نهادهای مرتبط با پیشگیری این بیماری، رایگان کردن محتواهای ارایه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، ارایه مکالمه رایگان به مدافعان سلامت، افزایش درگاه های پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من، تغییر اعلان های اطلاع رسان تماس های شبکه، ارایه ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه به معلمان دلسوز و تغییر موقت نام شبکه را به نتیجه رسانده است.
ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، سعی دارد با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، شرایطی را فراهم کند تا مشترکان در امنیت بهداشتی حداکثری، به فعالیت های خود بپردازند.
منبع: ایرانسل 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :