آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 267318
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1399 16:27
تعداد بازدید : 4715

گوشی جدید ویوو صفحه نمایش ۱۴۴ هرتزی دارد

جدیدترین تصویر تبلیغاتی رسمی منتشر شده از iQOO 3 Neo از صفحه نمایش ۱۴۴ هرتزی خبر می دهد.
undefined

فناوران- شرکت چینی ویوو یک خط تولید محبوب به نام iQOO دارد که تاکنون توانسته افراد زیای را به خود جذب کند. این اتفاق می تواند به دلیل کیفیت بالای آن و تجربه کاربری خیلی خوبی که به کاربر ارایه می دهد باشد. به تازگی خبر جدیدی درباره یکی از اعضای این خط تولید منتشر شده است.
گوشی بازی محور iQOO 3 به زودی در فضای مجازی از سوی خبرگزاری های فناوری نقد های مختلفی برای آن منتشر خواهد شد. نسخه iQOO 3 Neo این گوشی قرار است ۲۳ آوریل از راه برسد، اما مثل این که شرکت سازنده آن برای ما پیش از عرضه سورپرایز جالبی آورده است.
این شرکت در شبکه اجتماعی چینی Weibo اطلاعات بعضی از مشخصات این دستگاه را منتشر کرده است. در بین این اطلاعات دو مطلب بیشتر از بقیه برای ما جالب بود و آن ها هم نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی صفحه نمایش و حافظه UFS 3.1  این دستگاه است. 
در تصویر تبلیغاتی منتشر شده توسط این شرکت اطلاعات دیگری نیز بود که از آن ها می توان به تراشه iQOO 3 Neo اشاره کرد. همان طور که در این تبلیغ نوشته شده، تراشه موجود در نسخه جدید این گوشی هوشمند اسنپدراگون ۸۶۵ است، البته ما از پیش این مسئله را می دانستیم در نتیجه اطلاعات جدیدی نیست.
اطلاعات رسمی منتشر شده در صفحه مجازی این شرکت از تقلبی بودن اسکرین شات های فاش شده از این دستگاه خبر می دهد. ما در گذشته فکر می کردیم iQOO 3 دارای صفحه نمایشی با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز است، زیرا در اسکرین شات های مذکور تنها گزینه دیده شده همین بود. اما اکنون می دانیم که یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی در انتظار خریداران است؛ در نتیجه تصاویری که پیشتر منتشر شده بودند تقلبی یا متعلق به یک گوشی دیگر بوده اند.
منبع: باشگاه خبرنگاران 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :