آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268386
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1399 11:33
تعداد بازدید : 4499

شکست کسب و کارهای فاقد استراتژی آنلاین در عصر کرونا

مری میکر کارآفرین مشهور آمریکایی و تحلیل گر سابق سهام در وال استریت هشدار داد، کسب و کارهایی که در عصر کرونا فاقد استراتژی آنلاین باشند با خطر جدی شکست مواجه خواهند شد.
undefined

فناوران- مری میکرهشدار داد کسب و کارهایی که به ضرورت حضور در فضای مجازی بی توجهی کنند و فعالیت های خود را بر این اساس به روز نکرده و ساماندهی نکنند، نمی توانند با دیگر شرکت های فعال در اینترنت رقابت کرده و به طور جدی از آنها عقب می افتند.
مری میکر که به علت انتشار گزارش سالانه ای مشهور به روندهای اینترنت شهرت دارد، تصریح کرده همه گیر شدن ویروس کرونا و خانه نشینی بسیاری از مردم باعث شده کسب و کارهایی که برای فعالیت از طریق اینترنت برنامه ای نداشته باشند در معرض خطر شکست قرار بگیرند. از نظر وی طولانی شدن این وضعیت این خطر را جدی تر خواهد کرد.
وی افزود: کسب و کارهای آفلاین باید با سرعت بیشتری به دنیای آنلاین مهاجرت کرده و خدمات خود را از این طریق ارائه دهند. از نظر این تحلیل گر، استفاده از فناوری های کلود، فروش آنلاین خدمات و محصولات از جمله مسائلی است که باید در دستور کار رستوران ها، فروشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها و شرکت های رایانه ای و نرم افزاری قرار بگیرد.
به گفته این کارآفرین، شیوع کرونا باعث افزایش ارائه خدمات پزشکی آنلاین هم شده و در آینده مردم بسیاری از این نوع خدمات را هم در منزل دریافت می کنند و معاینه آنلاین و بررسی وضعیت بیماران با استفاده از هوش مصنوعی به یک روال مبدل می شود.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :