آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268602
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1399 12:41
تعداد بازدید : 4707

وان پلاس ۸۰ درصد کارکنانش را اخراج می کند

شرکت چینی وان پلاس از اخراج ۸۰ درصد از نیروی کار خود در کشورهای مختلف اروپایی خبر داده و این در حالی است که تنها دو هفته از عرضه گوشی وان پلاس ۸ می گذرد.
undefined

فناوران- وان پلاس اعلام کرده ۸۰ درصد از کارمندان خود را که در دفاتر منطقه ای این شرکت در نقاط مختلف اروپا مشغول به کار هستند، اخراج می کند.
هنوز مشخص نیست آیا این تصمیم ارتباطی با شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف اروپا دارد یا خیر. بخش عمده اخراج نیروی کار اروپایی وان پلاس مربوط به کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان است. با توجه به اینکه در برخی از این دفاتر تنها سه نفر مشغول به کار هستند، این اخراج های گسترده ممکن است موجب تعطیلی برخی دفاتر وان پلاس نیز بشود.
وان پلاس اعلام کرده قصد ندارد نیروهای کار خود را در دانمارک، فنلاند و هلند اخراج کند. وان پلاس به تازگی هلسینکی پایتخت فنلاند را به مرکز فعالیت های عملیاتی خود در قاره اروپا مبدل کرده است.
یک سخنگوی وان پلاس در این مورد گفته است: اروپا بازار مهمی برای وان پلاس است و این شرکت قصد ندارد حضور خود را در این بخش از جهان متوقف کند. ما تنها در حال بازسازی استراتژیک فعالیت های خود در اروپا هستیم.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :