آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 268663
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1399 12:8
تعداد بازدید : 5091

پویش مشترک بازی سازان ایرانی با شعار «سرگرمیت با ما»

۱۲ بازی ایرانی در اقدامی مشترک و طی پویش #سرگرمیت_باما بازی های خود با محتواهای جدید و متنوع را در اختیار علاقه مندان به بازی در روزهای قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا قرار می دهند.
undefined

آی تی من- پویش « #سرگرمیت_باما» که به همت کمیسیون بازی و سرگرمی نظام صنفی رایانه ای و حمایت ویژه تپسل و همراهی شرکت های «آواگیمز» و «دیما» برگزار می شود، با تاکید بر ماندن مخاطب در خانه و فراهم کردن زمینه سرگرمی او از سوی بازی سازان، از تاریخ دوشنبه ۸ اردیبهشت ماه آغاز و تا دو هفته ادامه خواهد داشت. هدف از این پویش، سرگرم کردن کاربران با بازی های جذاب و پرمخاطب ایرانی به منظور تشویق آنها در خصوص لزوم ماندن در خانه است. 
امین امیرشریفی، مدیرعامل کافه بازار درباره پویش «سرگرمیت با ما» گفت: جامعه بازی سازان ایران بعد از مدت ها کمی منسجم شده و این حرکت یکی از نمودهای انسجام بازیگران این صنعت رو به رشد است. بازار هم از این حرکت مثبت حمایت می کند و در پویش «سرگرمیت با ما» کنار بازی سازان خواهد بود.
در این پویش سعی شده است تا بازی هایی انتخاب شوند که علاوه بر شناساندن کیفیت محصول داخلی به مخاطب، جذابیت های تنوع بصری و محتوایی نیز داشته باشند. طیف بازی هایی که برای این پویش انتخاب شدند، کاربران در رده های سنی مختلف را در بر می گیرد و برای هر دسته از مخاطبان محتوایی جدید برای ارائه دارد.
حسین مزروعی، رئیس کمیسیون بازی و سرگرمی نظام صنفی رایانه ای نیز درباره این پویش گفت: کمیسیون سرگرمی و بازی های رایانه ای، تاثیر بسیار مثبتی در هماهنگی بازی سازان داشته است. در شرایط بحرانی کشور تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا و به همت این کمیسیون، دوازده تیم بازی سازی در تلاش هستند تا با کمپینی مشترک، بازی با کیفیت ایرانی را به عنوان راهکاری برای سرگرمی و حفظ قرنطینه معرفی کنند. لازم است از بازی سازان و سایر حامیان رویداد که با حضور خود در این قدم ارزشمند همراه شده اند، تشکر کنم.»
 12 بازی معرفی شده در این پویش به این شرح است: 
 باغ نگار: به ارسطو کمک کن و دل نگار رو به دست بیار
 تهرونی: یه پازل رنگی آنلاین و هیجان انگیز
 پرسیتی: از مزرعه داری و مدیریت یک شهر بزرگ لذت ببرید
 پسرخوانده: مافیای خودت رو بساز و آنلاین بجنگ
 جی تی: با ماشین های آخرین مدل خیابون های شهر رو به آتیش بکش
 کوییز آو کینگز: در بزرگترین بازی ایرانی، اطلاعات عمومیت رو به چالش بکش!
 تخته باز: مهیج ترین تجربه ی بازی تخته نرد در محیطی کاملا ایرانی و زیبا
 سفره چی: رستوران خودت رو راه بنداز و به بزرگ ترین سرآشپز شهر تبدیل شو!
 گشت پلیس ۲: گاز بده، تیراندازی کن و مجرمین رو به دام بنداز
 باباپز: تجربه ی آشپزی با اصغر سیبیل!
 منچرز: حس نوستالژی منچ قدیما با هم بازی های جدید
 گلمراد : گلمراد، الهام، خونه قدیمی و شروع یک داستان!
جزئیات بیش تر درباره این رویداد و بازی های حاضر در آن را می توانید در صفحه رسمی «سرگرمیت با ما» به آدرس irangames.net مشاهده کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :