آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 269283
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1399 16:40
تعداد بازدید : 392

نشست ویدیوکنفرانسی مهندس صدری برای اولین بار با استاندار و فرمانداران شهرستان های استان تهران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، صبح امروز به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص شبکه و سرویس های مخابراتی شهرستان های استان تهران برای اولین بار، با استاندار و فرمانداران شهرستان های استان تهران، جلسه ویدیو کنفرانسی برگزار کرد.


به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری، مدیرعامل شرکت، صبح امروز، چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۹، جلسه ای به صورت ویدیوکنفرانسی با استاندار و فرمانداران استان تهران به منظور گفت و گو و تبادل نظر در خصوص وضعیت شبکه مخابراتی برگزار کرد.

بر اساس این خبر، در این جلسه، موارد مورد انتظار ارتباطی شهرستان های استان تهران از منظر استاندار و فرمانداران استان تهران، مطرح و بحث و تبادل نظر پیرامون پاسخ به نیازهای مخابراتی این مناطق صورت گرفت.

همچنین، وضعیت پوشش شبکه مخابراتی شهرستان های استان تهران در بخش های ثابت ، همراه ، دیتا و سرویس های ارزش افزوده توسط فرمانداران این شهرستان ها مطرح و از سوی مهندس صدری و معاونان ایشان مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی ست، در این جلسه ویدیوکنفرانسی، دکتر محسنی بندپی، استاندار تهران، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات منطقه تهران و فرمانداران شهرستان های استان تهران حضور داشتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :