آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 269798
تاریخ انتشار : 3 تیر 1399 13:28
تعداد بازدید : 4862

هواوی چگونه فروشنده نخست دنیا شد

هواوی با پشت سر گذاشتن رقبای نام دار خود، تبدیل به پرفروش ترین برند گوشی های هوشمند در ماه آوریل 2020 شد.
undefined

 آی تی من- با اینکه هواوی با برخی محدودیت های تجاری از سوی ایالات متحده آمریکا روبرو شده، اما این تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند موفق شده با پشت سر گذاشتن سامسونگ، به سازنده شماره یک گوشی موبایل در دنیا تبدیل شود. به این ترتیب در حال حاضر هواوی محبوب ترین برند گوشی هوشمند در دنیا شناخته می شود.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی موسسه معتبر Counterpoint Research، هواوی در ماه آوریل 2020 برای اولین بار کمپانی سامسونگ را پشت سر گذاشته است. با این دستاورد هواوی توانست دراین ماه 21.4 درصد از کل بازار جهانی گوشی موبایل را به دست بگیرد و سامسونگ را با سهم 19 درصدی پشت سر بگذارد.
در ماه آوریل در مجموع 69.37 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در دنیا به فروش رفت که سهم هواوی از آن، نزدیک به 15 میلیون دستگاه است.
پیش از این نیز هواوی بالاتر از اپل قرار داشت و دومین برند پرفروش موبایل در دنیا بود. اما در آوریل امسال با پیشی گرفتن از سامسونگ، عنوان پرفروش ترین برند گوشی موبایل در دنیا را از آن خود کرد.
با اینکه ممکن است جایگاه شرکت ها در ماه های میلادی آینده عوض شود، اما هواوی ثابت کرده پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به پرفروش ترین برند گوشی موبایل در سال 2020 را دارد. این کمپانی در چشم انداز پنج ساله خود این هدف را دنبال می کند و به نظر می رسد که حتی تحریم های دولت آمریکا نیز نتواند مانعی برای رسیدن به این هدف باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :