آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 269891
تاریخ انتشار : 8 تیر 1399 10:43
تعداد بازدید : 182

معرفی 6 تیم برگزیده دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر

مرحله پذیرش دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر با برگزاری رویداد Pitch Day و انتخاب ۶ تیم برتر به پایان رسید.
undefined

فناوران- مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از ابتدای سال جاری و همزمان با آغاز چهارمین سال فعالیت خود، فراخوانی را برای ارسال ایده های نوآور به دهمین دوره شتابدهی این مرکز اعلام کرد. مهلت این فراخوان ششم خرداد ماه به پایان رسید و در طی این مدت ۸۶۰ متقاضی در دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر شرکت کردند.
از بین ۸۶۰ ایده ارسالی ۷۰ تیم در مرحله ارزیابی اولیه انتخاب شدند که در نهایت ۱۶ تیم برای ارائه حضوری ایده های خود به رویداد Pitch Day فراخوانده شدند. این رویداد هفته پایانی خرداد ماه به مدت دو روز و با حضور داوران برگزار شد و پس از ارزیابی نهایی ۶ تیم به عنوان استارت آپ های برگزیده وارد دهمین دوره شتابدهی این مرکز شدند.
براین اساس تیم های پیژامه (در حوزه سلامت)، پیسورو (سلامت)، باربل (سلامت)، لوپ (آموزش)، نت بوک (آموزش) و قلمه (محیط زیست) به عنوان تیم های برگزیده دوره دهم شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر معرفی شدند. 
تیم های جذب شده در مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از خدماتی همچون فضای کار اشتراکی، حمایت مالی در بازه پیش بذری، مشاوره و آموزش، معرفی به سرمایه گذاران معتبر و... برخوردار می شوند. 
گفتنی است که مراحل حمایت مرکز فناوری سامسونگ از ایده ها و تیم های انتخابی رایگان بوده و در نهایت نیز این شرکت سهمی در مالکیت استارت آپ های مورد حمایت خود نخواهد داشت. تیم های استارتاپی و علاقه مندان برای حضور در دوره یازدهم شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر می توانند از تابستان سال جاری اقدام به ثبت نام کنند. برای اطلاع از زمان فراخوان ها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر می توانید به وبسایت این مرکز به نشانی www.samsung-aut-tech.com  مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :