آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270249
تاریخ انتشار : 25 تیر 1399 14:51
تعداد بازدید : 4889

هواوی نشان تجاری Mate V را ثبت کرد

هواوی یک نام تجاری جدید به نام «Mate V» در اداره ثبت مالکیت حقوق معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) ثبت کرده و ثبت این درخواست در تاریخ سوم ژوییه۲۰۲۰ و در حوزه مربوط به گوشی های هوشمند انجام شده است.
undefined

آی تی من- با در نظر گرفتن نام گذاری گوشی موبایل Mate X هواوی، نام تجاری ثبت شده برای Mate V بیشتر با یک گوشی هوشمند تاشو تناسب دارد.
البته این سبک از اسم گذاری قبل تر نیز وجود داشته و شرکت هواوی در سال گذشته نیز تعدادی نام تجاری مشابه در انستیتوی ملی دفاع از رقابت آزاد و حفاظت از حقوق معنوی (INDECOPI) کشور پرو ثبت کرده است. در میان این نام های تجاری می توان به Huawei Mate V،Mate F و Mate Fold اشاره کرد.
بر اساس گزارش جدید منتشر شده، هواوی در حال کار روی پردازنده ای برای جایگزین گوشی Huawei Mate X است که نرخ به روزرسانی (Refresh Rate) صفحه نمایش این گوشی جدید را به ۱۲۰ هرتز خواهد رساند. همچنین این گوشی به نمایشگر باکیفیت تری مجهز است و در بخش مکانیزم لولای بخش تاشو نیز بهبودهایی صورت خواهد گرفت. دور از انتظار نیست که این گوشی تاشو مانند مدل های اخیر مجهز به فناوری 5G باشد. پیش بینی می شود مدل آینده گوشی تاشو هواوی یک فرم کاملاً جدید داشته باشد و شاید به همین دلیل نام جدیدی برای آن انتخاب شده است.
اما فارغ از این حدس ها، در حال حاضر مشخص نیست که هواوی دقیقا چه نامی را برای گوشی تاشو بعدی خود انتخاب می کند و چه تاریخی را برای عرضه اش در نظر گرفته است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :