آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270569
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1399 10:19
تعداد بازدید : 124

بررسی پرونده اپراتورها در تعزیرات آغاز شد

مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: جلسه احراز و بررسی تخلفات اپراتورها در ۶ مردادماه در سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد و اپراتورها تا چند روز آتی فرصت دارند اقدامات لازم را انجام دهند.
undefined

فناوران - جواد احمدی خضربیگی در خصوص وضعیت رسیدگی به پرونده اپراتورها اظهار داشت: همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم، در ششم مردادماه جلسه ای در تعزیرات با محوریت رسیدگی و احراز تخلف اپراتورها انجام شد.
وی افزود: از اپراتورها یکسری اسناد و مدارک خواسته اند تا برای محاسبه و بررسی به تعزیرات داده شود. روال قانونی کار در حال انجام است و تا چند روز آینده بررسی های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.
مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیش از این گفته بود: پس از ضرب الاجلی که از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به اپراتورها داده شد، اقدام موثری صورت نگرفت.
وی افزود: اقداماتی صورت گرفته است اما اقدام موثری طبق خواسته سازمان حمایت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سوی اپراتورها، انجام نشده است، پرونده در تعزیرات به جریان افتاده است و ششم مردادماه جلسه رسیدگی در یکی از شعب سازمان تعزیرات برگزار خواهد شد که نتیجه آن پس از برگزاری جلسه اعلام می شود.
مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص جریمه ای که برای اپراتورها در نظر گرفته خواهد شد، گفت: ابتدا باید تخلف اپراتورها در قالب چارچوب تعزیرات احراز شود، پس از آن میزان تخلف مشخص می شود و بر همان مبنا جریمه اعمال خواهد شد.  مقدمه کار، رسیدگی و احراز تخلف از نظر شعبه رسیدگی کننده است.  
منبع:ایرنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :