آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 270804
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1399 10:10
تعداد بازدید : 3708

با همکاری مشترک آپارت گیم و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود

اولین دوره مسابقات FIFA 20 با 50 میلیون تومان جایزه نقدی

دور مقدماتی اولین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک در رشته FIFA 20 با همکاری مشترک آپارت گیم و بنیاد ملی بازی های رایانه ای، از هفته پایانی مرداد ماه شروع می شود.
undefined

فناوران- این مسابقه در دور مقدماتی با توجه به شرایط کرونایی کشور به صورت آنلاین و روی پلتفرم PS4 انجام می شود. اما مرحله یک چهارم نهایی به بعد آن به صورت حضوری و در شهر تهران برگزار خواهد شد. 
دور مقدماتی مسابقات از ۲۲ تا ۲۹ مرداد و دور نهایی روز ۲۸ شهریور با حضور ۱۶ بازیکن برتر (۲ بازیکن برتر هر گروه) به صورت حضوری در تهران انجام می شود تا تکلیف نفرات برگزیده مشخص شود. 
بازی ها در قالب ۸ گروه  ۱۲۸ نفری انجام می شود و در مجموع ۱۰۲۴ نفر می توانند در این مسابقه شرکت کنند. خوب است که بدانید برای ثبت نام در این مسابقه هم تا 20 مرداد فرصت دارید. 
در مجموع ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای ۸ نفر برتر این مسابقه در نظر گرفته شده است. جوایز  نفرات برگزیده به ترتیب شامل 20 میلیون تومان برای نفر اول، ۱۲ میلیون تومان برای نفر دوم ، 8 میلیون تومان برای نفر سوم،۶ میلیون تومان برای نفر چهارم و یک میلیون تومان برای نفرات پنجم تا هشتم دور نهایی است. اشتراک ۳ ماهه فیلیمو برای ۸ نفر برتر هر گروه نیز اختصاص یافته است. ضمن اینکه به تمام شرکت کنندگان کد تخفیف ۵۰ درصدی فیلیمو اهدا می شود.
همچنین به هرکسی هم که از طریق لینک دعوت مخصوص به خود، بیشترین شرکت کننده را به مسابقه دعوت کند و او هم برای شرکت در مسابقه ثبت نام کند، ۲ میلیون تومان جایزه تعلق می گیرد. و بالاخره اینکه فیفا بازهای حرفه ای و آماتور برای ثبت نام باید به آدرس www.aparat.com/esport مراجعه کنند.
منبع:بنیاد ملی بازی های رایانه ای


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :