آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271017
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1399 12:44
تعداد بازدید : 3364

درخواست کد ملی از اکانت های مشکوک در اینستاگرام

اینستاگرام برای بررسی هویت اکانت هایی که مشکوک به نظر می رسند، درخواست ارائه شماره شناسایی ملی خواهد داد.
undefined

فناوران- اینستاگرام تاکید کرد هدف از این سیاست جدید، هدف گرفتن اکانت هایی است که الگویی از رفتار نادرست در آنها مشاهده می شود. اگر اکانتی حاضر نشود به درخواست بررسی هویت خود از سوی اینستاگرام پاسخ دهد، ممکن است در اینستاگرام غیرفعال شود یا پستهایش توزیع کمتری پیدا کنند یعنی در صفحه فالوئرها در رنک پایینتری نمایش داده شوند. اکانت هایی که اکثر فالوئرهایشان در کشور متفاوتی نسبت به موقعیت صاحب اکانت هستند یا به نظر می رسد اکانت های بات هستند، هدف بررسی هویت قرار می گیرند.
اینستاگرام در یک پست وبلاگ خود اعلام کرد هدف از این سیاست کمک به این شرکت شبکه اجتماعی برای شناسایی اکانت هایی که تلاش می کنند مخاطبانشان را گمراه کنند و امن نگه داشتن جامعه اینستاگرام است.
بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اینستاگرام درباره تعریف اکانت مشکوک حاضر نشد توضیحی دهد.
تلاش برای شناسایی اکانت ها در اینستاگرام در فاصله چند ماه باقی مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و در بحبوحه تلاش فیس بوک – شرکت مادر اینستاگرام- برای مبارزه با اطلاعات نادرست و فعالیتهای غیرقانونی صورت می گیرد. اینستاگرام در اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود با لایک های جعلی و انبوه و فالوها و کامنت هایی که توسط اپلیکیشن ها و باتها در این پلتفرم ایجاد می شوند، مقابله خواهد کرد.
منبع:ایسنا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :