آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 271077
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399 10:24
تعداد بازدید : 3465

فیس بوک یکپارچه سازی مسنجر و اینستاگرام را آغاز کرد

اوایل سال گذشته میلادی، فیس بوک وعده داد که یک زیرساخت یکپارچه برای تمامی پلتفرم های پیام رسانی اش ایجاد می کند و حالا این اقدام را با یکپارچه سازی اینستاگرام و پیام رسان مسنجر پیش برده است.
undefined

آی تی من- فیس بوک قصد دارد پیام رسان مسنجر، پیام های مستقیم اینستاگرام و واتس اپ را یکپارچه کند، به نحوی که در هر کدام بتوان به پلتفرم دیگری پیام داد. این شرکت اخیرا  این رویکرد میان پلتفرمی را یک قدم به تحقق نزدیک کرده است. فیس بوک در روزهای اخیر تبلیغی را در اینستاگرام به صورت پاپ آپ نمایش می دهد که حاکی از یکپارچه سازی مسنجر با اینستاگرام است.
بنا به گزارش The Verge، این تبلیغ هم اکنون برای تعدادی از آگهی دهندگان و با عنوان «راهی تازه برای پیام دادن در اینستاگرام» به نمایش در می آید و نشان دهنده یک رابط کاربری و ایموجی های مورد استفاده است. اما علاوه بر بازطراحی پیام های دایرکت اینستاگرام، این وعده نیز داده شده که کاربران می توانند در اینستاگرام، با دوستان شان که حساب کاربری فیس بوک دارند هم چت کنند. به این معنی که در آینده نزدیک، کسانی که کار با اینستاگرام را ترجیح می دهند، نیازی به نصب فیس بوک مسنجر روی گوشی خود نخواهند داشت.
این قابلیت که با روزآمدسازی اینستاگرام در دسترس قرار می گیرد، هم اکنون در تعدادی از کشورها و برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده و تبلیغ آن به زبان های انگلیسی، کره ای و اسپانیایی منتشر شده است. البته به نظر می رسد این روزآمدسازی هنوز کامل نیست و کاربران فیس بوک فعلا از طریق اینستاگرام در دسترس نیستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :