آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272196
تاریخ انتشار : 5 مهر 1399 14:2
تعداد بازدید : 4526

آمازون از دوربین پرنده خانگی رونمایی کرد

آمازون از گجت جدیدی رونمایی کرده که یک دوربین پرنده است و در خانه پرواز می کند و ویدئوهای ثبت شده را روی موبایل صاحبخانه نشان می دهد.
undefined

فناوران-  آمازون هر ساله طی یک رویداد محصولات جدید خود را معرفی می کند. این شرکت فناوری در سال جاری میلادی نیز این مراسم را با شرکت تعداد اندکی رسانه ها و به طور ویدئویی برگراز کرد. یکی از محصولاتی که در مراسم امسال آمازون رونمایی شد، پهپاد امنیتی است که داخل خانه پرواز می کند و پس از ثبت ویدئوهایی از فضای داخلی آن را روی موبایل کاربر نشان می دهد. این گجتRing Always Home Cam  نام دارد و توسط شرکت زیر مجموعه آمازون(رینگ) فروخته می شود. هدف از طراحی این دستگاه هشدار درباره ورود بی اجازه به خانه است.

هنگامی که صاحبخانه در منزل نیست، این گجت به طور خودکار در اتاق های خانه پرواز می کند. همچنین اگر صاحبخانه فراموش کند اجاق  گاز یا دستگاه های خانگی دیگر را خاموش کند، این پهپاد می تواند خانه را کنترل و موارد مشابه را اطلاع رسانی کند.

گجت مذکور یک مسیر از پیش تعیین شده را در خانه پرواز می کند. البته دستگاه جدید آمازون نمی تواند چند طبقه یک ساختمان را نظارت کند. همچنین هنگامیکه دستگاه در حال شارژ است هیچ ویدئویی ثبت نمی کند.

قیمت این دستگاه ۲۵۰ دلار است و سال آینده به بازار عرضه می شود.

منبع:مهرنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :