آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272603
تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 12:6
تعداد بازدید : 4430

مشخصات هندزفری FreeBuds Pro هواوی

هندزفری بی سیم هواوی FreeBuds Pro محصول جدید و جذابی است که می توان آن را تعریفی دوباره از این رده از محصولات دانست. در این نوشتار به سراغ معرفی ویژگی های جالب توجه آن خواهیم رفت.
undefined

آی تی من- استفاده از انواع فناوری های حذف نویز در دو سال گذشته بسیار رواج یافته است؛ در این میان، هواوی FreeBuds Pro نیز از یک فناوری اختصاصی و مدرن برای این کار استفاده می کند که می تواند تعریفی جدید از سامانه حذف نویز تلقی شود. این محصول به فناوری حذف نویز ترکیبی فعال مجهز شده است. این فناوری ابتکاری و البته منحصر به فرد را می توان اولین سیستم حذف نویز (Noise Canceling) دینامیکی هوشمند در جهان دانست.

این سیستم که مجهز به فناوری Hybrid Active Noise Cancellation است، با استفاده از میکروفون هایی که به سمت داخل و بیرون تعبیه شده اند، نویزهای مختلف را تشخیص داده و به کمک درایورهای دینامیکی، صدایی عاری از نویز را تولید خواهند کرد. هواوی  FreeBuds Proبا قدرت حذف نویز تا 40 دسی بل، صدایی خالص و عاری از هر صدای اضافه ارایه می دهد.

 سیستم پویای حذف نویز هوشمند (Intelligent Dynamic ANC) این هندزفری با قابلیت تشخیص صدای پیرامون، به صورت خودکار نویز را کاهش داده و به بهترین حالت ممکن تغییر می دهد؛ بدین ترتیب بهترین تجربه شنوایی را در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. برای این منظور چند سناریو تعریف شده است.

حالت نخست، Ultra Mode نام دارد. این سناریو برای محیط های بسیار شلوغ طراحی شده و با فعال شدن آن، بدون دریافت صدای اضافی محیط، از موسیقی در گوش های خود لذت خواهید برد. سناریوی دوم Cozy Mode است. این سناریو برای محیط هایی مانند محل کار، صدای حاصل از تایپ با صفحه کلید کامپیوتر، مکالمات اطرافیان و مواردی از این دست طراحی شده است. سومین سناریو نیز General Mode نام دارد که برای حذف نویزهای محیط اجتماعی از جمله کافه و رستوران ها، خیابان و... کارکرد دارد.

هندزفری FreeBuds Pro دارای فناوری Voice Mode 2 است؛ این فناوری با هدف ارتباط با محیط اطراف، بدون خارج کردن گوشی ها طراحی شده و با برجسته ساختن صدای انسان ها، نویزهای پیرامون را کاهش می دهد. در نتیجه هنگام صحبت با دوستان و اطرافیان صدای آنها را به صورت شفاف و دقیق می شنوید.

 FreeBuds Pro برای ارتباط بدون سیم از بلوتوث بهره گرفته و برای بهترین کیفیت اتصال، از طراحی دوگانه آنتن استفاده می کند. این محصول هواوی، با استفاده از دو آنتن پوشش سیگنال گسترده ای را ارایه می دهد؛ حتی در صورتی که منبع دریافت اطلاعات در کیف یا جیب باشد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :