آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272608
تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 12:30
تعداد بازدید : 4390

دورکاری اختیاری در مایکروسافت دائمی شد

مایکروسافت به آن دسته از کارمندان خود که تمایل به دورکاری دائمی دارند، امکان داده تا برای همیشه از منزل کار کنند و البته تسهیلات متعدد دیگری در این زمینه در نظر گرفته است.
undefined

فناوران- با شیوع ویروس کرونا مایکروسافت هم مانند بسیاری از شرکت های فناوری در آمریکا کارکنان خود را دور کار کرد و حالا امکانات بیشتری را در این راستا در نظر گرفته است.بر اساس سیاست گذاری جدید مایکروسافت کارمندان این شرکت می توانند تا کمتر از ۵۰ درصد از هر هفته کاری را دورکار باشند و اگر مدیران آنها موافقت کنند با توجه به شرایط کاری خود می توانند به صورت دائمی دورکار شوند.

همچنین کارکنان مایکروسافت به دلایل خانوادگی، پزشکی و غیره می توانند در آمریکا از شهری به شهر دیگر مهاجرت کنند. مایکروسافت تا بدان حد از خود انعطاف نشان داده که کارکنانش حتی می توانند از آمریکا به کشورهای دیگر مهاجرت کرده و از آنجا وظایف شغلی خود را انجام دهند.البته این قوانین سهل گیرانه شامل همه کارکنان مایکروسافت نمی شود و به عنوان مثال افرادی که باید در آزمایشگاه های مایکروسافت حضور یافته یا از تجهیزات حساسی مانند پایگاه های داده حفاظت کنند باید حتماً در سر کار خود حاضر شوند.مایکروسافت تجهیزات مورد نیاز برای دورکاری کارمندانش را خریداری می کند، اما خود آنها باید هزینه جابه جایی را بپردازند.

منبع:مهرنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :