آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 272931
تاریخ انتشار : 3 آبان 1399 14:32
تعداد بازدید : 4397

شیائومی ساعت اسپرت معرفی کرد

شرکت چینی شیائومی نسخه ای ویژه از ساعت هوشمند می واچ کالر را برای بازار چین معرفی کرده است که در واقع می واچ کالر اسپرت ادیشن نام دارد.
undefined

آی تی من- همانطور که از نام محصول جدید شیائومی مشخص می شود، ساعت هوشمند جدید شرکت چینی درواقع نسخه ای جوان پسندتر از می واچ کالر است که برخی ویژگی های ظاهری آن با نسخه اصلی فرق دارد.

مانند بسیاری از محصولات شرکت شیائومی، می واچ کالر نیز در خارج از مرزهای کشور چین با نام دیگری شناخته می شود و در بازار کشورهای دیگر دنیا با نام می واچ ریوولو (Mi Watch Revolve) معرفی و عرضه شده است. بزرگ ترین تفاوت میان دو نسخه استاندارد و نسخه اسپرت می واچ کالر در جنس بدنه آن ها خلاصه می شود. درحالی که نسخه استاندارد مجهز به بدنه ای از جنس استیل شده، مدل اسپرت با بدنه ای از جنس آلومینیوم وارد بازار چین می شود.

از نظر رنگ بندی، انتظار می رود بدنه ساعت هوشمند می واچ کالر اسپرت ادیشن در رنگ های آبی، مشکی و سفید در اختیار علاقه مندان قرار گیرد که البته برای هر مدل، بندهای متنوعی نیز در نظر گرفته شده است که کاربران هنگام خرید می واچ کالر اسپرت ادیشن می توانند بند مدنظر خود را انتخاب کرده و به سبد خریدشان اضافه کنند. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :