آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 665
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1390 12:39
تعداد بازدید : 8573

مدیر عامل شرکت تیام شبکه:

افراد پرمشغله درگیر انتخابات نشوند

با توجه به نزدیک شدن به سومین دور انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت وگوهای کوتاهی با برخی اعضاي سازمان انجام داده ایم که از این هفته در ستون "تا انتخابات" درج مي شود.

 

بابک رشیدی، مديرعامل شرکت تیام شبکه از جمله افراد صاحبنظر صنف است که نظرش را در مورد  انتخابات سازمان جویا شده‌ایم.

 

آیا در سومین دوره انتخابات هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای تهران کاندیدا مي‌شوید؟

ترجیح مي‌دهم تا مشخص شدن کاندیداها اظهار نظر نکنم. ولی از حضور حداکثری و مشارکت افراد علاقه‌مند، فعال و شاخص در شاخه مشاورین و اشخاص حقیقی استقبال و حمایت مي‌کنم.

 

استقبال اعضا از این دوره انتخابات چگونه است؟

این صنف متعلق به اعضاست و علی‌القاعده اعضا از انتخابات استقبال خواهند کرد.

چه ویژگی‌هایی را برای مدیران دوره سوم هیات مدیره سازمان پیشنهاد می‌کنید؟

 به نظر من دوره اول بیشتر در جهت معرفی، سازمان‌دهی و حفظ و بقای سازمان سپری شد و در دور دوم علاوه بر تحکیم و گسترش کمی سازمان در سطح کشور، در جهت افزایش کیفی خدمات و مناسبات اقدامات جدی صورت گرفته که در این میان مي‌توان به مشارکت در تصمیم‌سازی با افزایش مناسبات و ارتباطات با سازمان‌های دولتی یا مرتبط با سازمان از جمله وزارت ICT، وزارت بازرگانی، وزارت صنایع ، موسسه استاندارد، اتاق بازرگانی، شهرداری تهران، بیت رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام و غيره اشاره کرد.

همچنین برگزاری موفق نمایشگاه الکامپ از دستاوردهای این دوره است. لذا مدیران دور سوم ‌باید توان بهره برداری از این زیر‌ساخت مناسب را داشته باشد. از این ‌رو به نظر مي‌رسد که مي‌بایست وقت کافی، تجربه فعالیت صنفی، درایت و تدبیر و  روابط عمومی قوی جهت حفظ  و بهره برداری مناسب از ارتباطات ایجاد شده را داشته و با رویکرد اجرايی وارد میدان

شوند.

 

چه انتقاداتی به دوره دوم هیات مدیره دارید؟

 عدم مشارکت کافی برخی از اعضا در جلسات و کمیسیون‌ها که البته موارد آن معدود بوده و نباید زحمات بی شائبه سایرین را نادیده گرفت. لذا در این مجال پیشنهاد مي‌کنم افراد پر مشغله ولو علاقه‌مند درگیر انتخابات نشده و به میزان زمان و فرصتی که دارند در کنار هیات مدیره آتی و در کمیسیون‌ها فعالیت و مشارکت كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :