fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 273747
تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 11:30

از پس فردا به مدت سه روز

همایش بین المللی تجاری ایران و اورپا، اینترنتی برگزار می شود

همایش تجاری ایران و اروپا توسط سازمان توسعه تجارت ایران با همکاری مرکز بین المللی تجارت (ITC) و حمایت اتحادیه اروپا در روزهای 24، 25، 26 آذرماه به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد.
undefined

فناوران- این همایش یک کنفرانس تجاری بین المللی، با تمرکز بر ظرفیت های اقتصادی ایران و توسعه روابط تجاری و اقتصادی بین سهام داران اروپایی و ایرانی است. در این همایش که با کمک موسسه آمبروزیتی ایتالیا برگزار می شود شرکت های ایرانی و اروپایی حضور داشته و نشست های تجاری دوجانبه برگزار خواهند کرد. وب سایت اختصاصی همایش از 11 آذرماه تا اول دی ماه برای هماهنگی و برگزاری نشست شرکت ها با شرکای تجاری خود در دسترس است.

این رویداد بین المللی سه روزه شامل مجمع عمومی و پنل های تخصصی در محورهای صنعتی، ظرفیت سازی و شبکه سازی تجاری است. به دنبال همیاری سازمان نصر و سازمان توسعه تجارت در تدوین استراتژی ملی صادراتِ حوزهICT، حسین زارعان رئیس کمیسیون «صادرات نرم افزار و خدمات» و عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به عنوان سخنران در پنل صنعت پتروشمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور دارد.

سخنرانی او با عنوان «Iran The country that codes for Europe» در بعد از ظهر روز 26 آذرماه و پیرامون ظرفیت های ملی و تجاری ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای ایراد خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام وب سایت همایش برای به حداکثر رساندن نتایج کنفرانس، چندین فعالیت قرار است در دوازده هفته قبل و بعد از برنامه کنفرانس برخط انجام شود. شبکه سازی تجاری هم از طریق بستر آنلاین این کنفرانس که از طریق وب ، گوشی های هوشمند و همچنین اپلیکیشن ویژه کنفرانس قابل استفاده است، انجام می شود. این بستر با ابزار جستجوی کارآمد شرایط برگزاری جلسات ویدئویی یک به یک و همچنین تبادل پیام و اشتراک گذاری اسناد را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت www.ibtc.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن0218695(داخلی 1) تماس بگیرند.

منبع:نصرتهراننظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :